Artık Arapgir'de Sizinde Bir Eviniz Var...

Mail Adresi
Müşteri Hizmetleri

Neon Turizm Tekstil ve Gıda Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak: 1995 yılında tekstil ürünleri imalatı, ihracatı toptan ve perakende satış amacı ile kurulmuş ve 2010 yılına kadar tekstil sektöründe faaliyet göstermiş ve sonrada turizm sektöründe hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmayız.
 
2010 yılında ise tarihi ilçemiz Arapgirde, turizm gelişmelerine katkı sağlamak adına Arapgir Nazar Hotel tescilli markası altında turistik tesisimizi açtık.
 
İşletmemiz toplam 900 metre kare alana kurulu olup 3 kattan oluşmaktadır. ilk iki katımızda  otel hizmeti verilmekte , en üst katta ise 70 kişilik kahvaltı ve toplantı salonumuz bulunmaktadır. Otel girişimizde oturma düzenli lobi ve bekleme salonu bulunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Arapgir Nazar Otel yönetimi ve personeli olarak, bölge ve ilçe tanıtımını kendimize misyon edinmiş ve bu yol ile turizm faaliyetlerinin ilçemizde devamlı ve artan olmasına ulaşmayı hedeflemişizdir. Misafirlerimizi ilçemizde en iyi şekilde ağırlayabilmek için, en konforlu ve en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Artık Arapgir’de sizin de bir eviniz var.

 

VİZYONUMUZ

Arapgir Nazar Hotel ailesi olarak bu işe ilk başladığımız andan beri ufkumuzu hep geniş tuttuk. Bundan sonrada vizyon sahibi ve ileri görüşlü insanlar olarak Arapgirimiz için hep en iyisini isteyeceğiz, hedefleyeceğiz. Sıradaki hedefimiz bu güzel toprakları turizm sektörüne entegre edebilmektir. Çalışmalarımız bu doğrultudadır. Umuyorum en yakın zamanda kış turizmi, av turizmi ve doğa turizmi alanlarında aktif duruma geçerek çok sayıda yerli ve yabancı turisti bu güzel ilçemizde misafir edebileceğiz.