Artık Arapgir'de Sizinde Bir Eviniz Var...

Mail Adresi
Müşteri Hizmetleri

Otelimiz
 
Otelimiz 19 çift kişilik, 3 aile odası ve 1 suit oda olmak üzere toplam 23 oda ve 52 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otelimizde yangın alarm sistemi, jeneratör, güvenlik kamera sistemi, otopark ve 24 saat oda servisi mevcuttur.
 
Ayrıca 70 kişilik çatı kafe ve toplantı salonumuzda  tarihi arapgir manzarası eşliğinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.
 
Arapgir Nazar Otel yönetimi ve personeli olarak, bölge ve ilçe tanıtımını kendimize misyon edinmiş ve bu yol ile turizm faaliyetlerinin ilçemizde devamlı ve artan olmasına ulaşmayı hedeflemişizdir.  Misafirlerimizi ilçemizde en iyi şekilde ağırlayabilmek için, en konforlu ve en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Artık Arapgir de sizinde bir eviniz var.


Our Hotel
 
Our hotel has 19 double rooms 3 family rooms and 1 suit room, bringing its capacity altogether to 23 rooms and 52 beds. It has a fire alarm system, generator facility, it is protected  by a security camera system, has got parking spaces of its own and provides 24 hours room service.
 
The roof bar has a 70 seat capacity provides good service and rich menu of services in a friendly environment.
 
Our ambition is to introduce our town to customers and contribute development of tourism with the best service provided by our staff in Arapgir Nazar Hotel.
 
Now you have got a home in Arapgir Nazar Hotel.
Welcome to your home.


Odalar
 

ÇİFT KİŞİLİK ODA;
19 odamızın , 4 ünde  çift kişilik yatak varken 15 i ise 2 tek kişilik  yataktan oluşmaktadır. Tüm odalarımızda split klima, LCD TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi, mini bar, telefon, kablosuz internet bağlantısı, günlük oda temizliği, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi mevcuttur.
                    
Çift kişilik oda fiyatımız 150 TL dir. Tek kişi kullanımlarda indirim yapılmaktadır.
 
 
 
AİLE ODASI;
3 aile odamız bulunmaktadır. Tüm odalarımızda split klima, LCD TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi, mini bar, telefon, kablosuz internet bağlantısı, günlük oda temizliği, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi mevcuttur.    Lütfen sorunsuz bir konaklama için rezervasyon sırasında tercih ettiğiniz oda tipini belirtiniz.
 
Aile odası tipleri ve fiyatları şu şekildedir ;
 
ODA 102 ; 4 Tek Kişilik Yatak - 300 TL
ODA 106 ; 5 Tek Kişilik Yatak - 350 TL
ODA 108 ; 1 Çift Kişilik Yatak , 2 Tek Kişik Yatak   - 300 TL


 
SUİT ODA  ;        
Tesisimiz de 1 suit odamız bulunmaktadır. Suit odamız salon ve yatak odasından oluşmaktadır. Salonda LCD tv, Berjer oturma seti, masa bulunmaktadır. Yatak odasında ise split klima, LCD TV ve çift kişilik yatak bulunmaktadır. Suit odamız balkonlu olup tarihi arapgir manzarası seyiri bulunmaktadır.
 
Suit oda fiyatımız gecelik 210 TL dir.

Rooms
 
Every room has got 24-hours hot water available, split air-conditioner, LCD TV, satellite system, hair-dryer, mini bar, telephone, wi-fi internet accessas standard, and fire alarm system has been installed in each room.